Reference

Pavla Pavlíková pracuje s lidmi od roku 1997; má bohaté zkušenosti z nadnárodních společností, malých firem i veřejné správy. V současnosti se v rámci individuálního a týmového koučování věnuje úspěšnému zvládnutí manažerské role, tedy aby manažeři dosahovali se svými týmy výsledků a zároveň je to těšilo. Také vede výcviky systemického koučování, kde předává účastníkům principy a techniky systemického koučování tak, aby je dovedli co nejlépe využít ve své práci a obecně v životě.

Pavla patří k inspirativním koučům – zvláště ve firemním koučování vychází z principu Challenging coaching: „Když chcete dosáhnout odvážných cílů a řešit obtížné situace, nestačí jen podporovat. Je potřeba vyzývat, provokovat, dávat zpětnou vazbu, nastavovat zrcadlo, propojovat na širší realitu.“ Říká: „Věřím v to, že každý z nás je originál a má v sobě schopnost uspět. Jenom se někdy stane, že na to zapomeneme. Mé poslání je objevovat s vámi vaše zdroje, vaši vnitřní sílu.“

Chcete vědět, jak se jí to daří? Podívejte se na to, co o Pavle a jejích výcvicích říkají absolventi výcviků a individuálního koučování na následujících stránkách.